Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

Březen 2010

DEMO 1.ČÁST

31. března 2010 v 19:26 | MJJforever |  Stahování
Ahojky mám tu pro vás první várku DEMO snímků Majkíka ... Kdo nerozumí tak sou to verze ze studia :-)
Doufám že se budou libit .. Už sháním různá Livka a tak co by vás mohlo zajímat ... takže tu máe váárku :-) A ještě pro moje milované SB Wiss tu mám videjko vííď :-)

srdce

Vedejka .. Doporučiji pro dobrou náladu :-)

31. března 2010 v 16:00 | MJJforever |  Videa
Ta poslední scééna ?? xDD Bazééén : ** nejvííc
taky dobrýýý

Poselství MJ ! Posílejte to dál :*

30. března 2010 v 20:47 | MJJforever |  Videa
Jak je tam řečeno : Je jen na nás pokračovat v jeho práci .
Tak se probuť mě ze snů a pojďme do toho ... jestli neznáte píseň kde se o tom zpívá tak vám to vysvětlím asi tak :
Když nás půjdou miliony , všichni proti větru , každý ujde ten svuj metr , dáme metr k metru !!
Chápete?? Každý kousek kterým kdokovil přispěje udělá jeden ten kruček dál .
A když to po celém světe udělá několik lidí tak MJ bude rád . Za nás všechny

I Need you 10

30. března 2010 v 20:38 | MJJforever |  I need you
Tak jo doufám že mě nezabijete :-)

I Need You 9

30. března 2010 v 20:08 | MJJforever |  I need you
moc se omlouvám ale nebyl čas psáát a doženu to :-)Dneska ještě očekávjete díll

LWMJ - mé

30. března 2010 v 15:22 | MJJforever |  Videa
Tenhle dokument s názve Living with Michael Jackson určitě znáte .. Jestli ne doporučuji ho shlédnou ale teď k věci . Pár věcí sem so z tama vypsala čemu byste neměli určitě věřit .
Asik to víte už sami ale já sedím doma nemocná takže i takové články o starších věcech vám budu psát .. no nevím jestli vás to bude bavit ale kdyby ano podívejte se do Celého článku přidám pár fotek :-)


Na motorce ?? Já jedu taky :-)

Thriller Dance 2010 + Fotky

30. března 2010 v 9:46 | MJJforever |  New
Určitě jste si už všimli že mám nahoře odkaz na Thriller Dance Odkaz .. a prosím všechny kdo se ještě nepřihlásili aby tak učinili :-)

Prosím víc v celým článku :-)

Já a Mike

28. března 2010 v 21:06 | MJJforever |  Photo
Tak tady máte fotečky mě a Mika ano ?? Doufám že vás z nich netrefí infarkt .. Děkujíí
mj

New Rubrika

28. března 2010 v 10:24 | MJJforever |  Stahování
Tak určitě ste si všimli novího menu .. Zatím je to nic moc ale doufám že je nějak vypelším aby to ladilo k záhlaví pokaždý :-) Byla bych ráda kdybyste napsali stůj názor:-)

A taký otevřela sem novou Rubriky s názvem Stahování ... To mluví za vše .. Budu vám sem dávat odkazy na různá Live a Tour , Filmy (bohužel některé jsou jen v Angličtině ale to pochopíte nebojte bude k tomu vždy popis ) a taky třeba odkazy na hudbu :-)
Doufám že se vám to bude hodit a občas si třeba něco stáhnete :-) Potěšilo by to ... Takže moc děkují a brzo začnu už přidávat :-)
A jakpak ste se dneska vyspinkali a co hodláte dneska dělat ?? :-)
mj
Ohhh ... Smích z tebe zlatíčko .. Seš nejlepšííí .. Krásný smííích .. Sakra já ho chci ještě aspoň jednou zahlíídnout .. Dovolte nám to !!

This is it - Členové

27. března 2010 v 18:00 | MJJforever |  This is it
Pár obrázků :-) Jsou to Tanečníci a všichi vlastně kdo slolupracovali na TII :-)


Nábytek

27. března 2010 v 15:00 | MJJforever |  Michael Jackson
Asik ste to už vyděli ale i tak sem dám článeček : ))

Luxusní nábytek, navržený pro popového zpěváka Michaela Jacksona, jde do dražby. V aukci, která se uskuteční v červnu, se objeví 22 originálních kousků výrazně zdobeného nábytku, které si zpěvák objednal do bytu, v němž měl žít během koncertů v Londýně. Krátce před koncertní sérií ale Jackson loni v červnu zemřel.

Článeček + Fotečky

27. března 2010 v 13:39 | MJJforever |  Michael Jackson
Našla sem na netu takoví článek ale neni česky .. celí sme si ho přeložila ( dalo to zabrat) a jen pro vás ho sem dám xDD asi tímhle jazykem nikdo z Vás neumí tak po vás nemužu nic chtit .. Ale je to pravdiví... Je to Francouzky a možná umíte ale na tenhle článek by to asik nestačilo :D mě musel pomoc překladač :D
Náádhera

Michael Jackson n'était pas un être ordinaire…
Tout au long de sa vie, cet artiste surdoué a fait preuve d'un humanisme exemplaire. Doté d'une sensibilité exacerbée, Michael s'est préoccupé de l'avenir des enfants de cette Terre avec un acharnement exceptionnel.
En dépit des accusations qui ont détruit sa vie, cet homme n'a jamais renoncé à son rêve d'un monde meilleur et s'est démené pour être suivi dans sa lutte contre l'injustice. Le résultat de sa pugnacité transparaît au travers de la Fondation « Heal The World » qui de sa création à 2001 n'a été financée que par des fonds personnels.
Quel artiste au monde s'est autant investi dans l'humanitaire tout en délivrant en permanence un message de paix universelle ?
Aujourd'hui, en mémoire de cet homme hors du commun et dans la volonté de poursuivre son œuvre, cette association est active. Dans la logique de ces années passées à chanter et danser le message de Michael Jackson, son nom « MJ CHILDREN » se veut le reflet de l'engagement de ses fans tout en soutenant des actions humanitaires dans le monde entier.
Son but est de réunir des fonds destinés à l'enfance dans le monde. Par le biais de partenariats avec des organisations existantes vouées au parrainage d'enfants défavorisés. Le financement recherché s'adressera à la création de crèches, de dispensaires, d'orphelinats, d'écoles, d'aménagements pour l'eau potable, de kits de secours (alimentation, matériel scolaire,hygiène bébés, maison…) dans les pays les plus défavorisés.
Pour pouvoir exister nous avons besoin de toutes les bonnes volontés de la planète.
Nous en appelons donc à tous les fans de Michael Jackson qui ont envie de s'impliquer dans un projet à long terme pour l'avenir des enfants de ce monde, dans la lignée des vœux de Michael Jackson lui-même et surtout dans la volonté de poursuivre son œuvre humanitaire.
Par l'union nous feront la force et pourrons agir dans le monde entier. Par cette union également, nous montrerons au monde de quelle façon, ils se sont trompés sur cet homme et ses intentions et comment nous avons su lire la vérité dans son cœur…i♥youmichael pour ce que tu es ♥♥♥

Pochopím když to nebudete chtit číst ale aspon ten českej :-))


Ahoojky :))

27. března 2010 v 11:07 | MJJforever |  New
Ahoojky všichní !! Tak moc se předem omlouvám že sem tu včera nebyla .. Tedy byla ale když sem chtěla napsat článek tak mi to nevzalo a celej se mi psat zase nechtěl tak sem to nechala na dnešek : )) A vynahradím vám to všem nebojte :-)

Na začátek bych vás všechny mocinky chtěla poprosit o hlásky TADY sem tam jako MJJforever a jediná s Blogem o MJ tak bych byla ráda za všechny vaše hlásky .. Je to už páte kolo a de o dost :-)Když mi napíšete do komentářu který to byl hlásek dostenete Animace jen vám chci říct at mi napíšete co na ni chcete :-)

A teď tu mám pro vás takoví spestření neboli muj trapásek s Thrillerem xDD Možná se i zasmějete :D
mi byly v olmiku dneska místo školy že a tak stojíme na nádru pač sme tam přestupovali v Olimku a jeli ještě jinam a ted mě tam začne hrát thriller v ušich a já no to snad ne .. to nesmíš sem si říkala a ted jen .... bum .. a já si tma začala s kamí tančit pak se ke mě totiž přidala  všichni tam čuměli s otevřenou hubou asik to bylo hrozně trapný a asik sme to celí podělala no  nj já kopáč  jinak si tne jejich výraz nevysvětluju
hej to byl prostě mazec no
Ze Slunákova mám i fotečky a celkem sou pěkný tak je možné že bych vám tu sem nějaký dala :-)
Dneska Vás hodlám oběhnout tak se těšte !! xDD
Moc mě těší že na muj bloček chodíííte : )) Děkují všem ..
Další dnešní články :
Fotky a Novinky s Mikem :**
Remember the Time

25. března 2010 v 20:30 | MJJforever |  Videa
Tak tohle videjko a písnička je velmi pěkná !!
Taky mám v tom stilu blog a moc se m líbí .. tak tady je písnička k tomu :-)

Drill a TDCAU

24. března 2010 v 15:30 | MJJforever |  Videa
Skupina amatérských tanečníku zatancovala pod taktovkou Travise Payna(Michaelův choreograf z THIS IS IT) taneční sestavy Drill a They don't care about Us. Tanečníci jsou složeni ze všech společenských vrstev a talent rozhodně nebyl nejdůležitějším faktorem, celá akce byla totiž iniciovaná hlavně pro Haiti a díky videu se vybralo okolo 3,000 dolarů.
Moc pěkný .. Já sama se ted učím Drill a je to teda obtížný dost . Mám co dělat abych to zatančila spon trošku dobře(no to víte já sem děsněj kopáč to se mi už neodepře) xDD . Videjko je tady taky takže at se je na co dívat :-)

Za 4 Bleskovku

24. března 2010 v 14:00 | MJJforever |  Diplomky pro ..
Tak mám tu pro vás obrázky doufám že se budou líbit :-)

Zbytek v celém článku

Tak proč to všechno ??

23. března 2010 v 20:37 | MJJforever |  Michael Jackson
Mám tu pro vás článeček :-)
Jermaine chce dokázat, že jeho bratr Michael Jackson (+50) byl v případě obvinění ze zneužití dítěte nevinný. Starší bratr popové legendy mluvil o obvinění Michaela z roku 1993, v němž se tvrdilo, že sexuálně zneužil třináctiletého Jordana Chandlera. Nedávná sebevražda chlapcova otce Evana Chandlera podle Jermaina dokazuje, že všechna obvinění byla falešná. Chandler, který byl nalezen ve své posteli 5. listopadu s průstřelem hlavy, spáchal sebevraždu kvůli pocitům viny. Aspoň Jermaine je o tom pevně přesvědčen. "Vzpomínám na všechno, čím jsme jako rodina prošli, i na falešná obvinění proti mému bratrovi, od případu z roku 1993, kde jej obviňovali z těch nejhorších věcí. Otec tohoto dítěte spáchal sebevraždu, protože to nemohl unést. A teď přišel i ten kluk a řekl, že se ho Michael nikdy nedotkl," řekl Jermain na charitativním večírku pořádaném 23. 11. Magic Johnsonem v AMC v Los Angeles.
Od chvíle, kdy Michael v červnu zemřel, se na internetu objevilo několik zpráv, podle nichž Jordan, nyní devětadvacetiletá údajná oběť, teď přiznal, že jeho obvinění ze zneužití byla falešná.


Animačka pro Terullka00

23. března 2010 v 18:32 | MJJforever |  Diplomky pro ..
Moc se omlouvám za spoždění ae nešlo mi to načíst :-) a pohyblivou sem nesehnala :-) Z neverlnandu udělám co nejdřív a napíšu ti jak ji budu mít :-)

Novinky

23. března 2010 v 17:37 | MJJforever |  New
Ahojky ... všichni tak v první ředě vás chci poprosti o hlásky TADY a chci poděkovat svýmu SB♥ které mi udělalo tento dess .. Je to moc krásný !!
O5 moocinky děkují .. jaký je váš názor na ten dess ?? :-)

Děkují MJJforever
Diplomek za SB

22. března 2010 v 8:55 | MJJforever |  Diplomky 4Me
Za SB od saska´s love Michael Jackson

Je káársnej :-))) Mocinky děkují .. :-)) : ** ♥♥ <3
MJJforever