Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

6.Díl - Večeře

6. února 2010 v 21:58 | MJ |  Leť taky - povídka
Tak jo jede to dál !
"Ne Pavli to ne . Prosím já se budu chovat slušně . Slibuji . " Políbil ji a líbali se . V tom přišli do místnosti Michael a Míša a Michael nenápadně zakašlal aby věděli že jsou tam .
"Promiň Michaeli , večeře je hotová můžeme jít jíst . " Řekla rychle Pavla a zmateně se podívala po místnosti .
"Prosím kolikrát mám říkat ať se pořád neomlouváš . " Zasmál se Michael a vzal Míšu za ruku a vedl ji ke stolu. Pavla zatím všem nandala a jedli . U jídla si povídali . Thomas s Michaelem probírali nějaké pracovní záležitosti a holky si mezi tím povídali česky tak aby jim nerozuměli a říkali si hodně věcí a Pavla musela Míši vysvětlit jak se k Michaelovi dostala vlastně .
"No víš , já tu byla na jeho koncertě a tam sem se poznala s Thomasem . Díky zmatku co tam byl jsem do něj vrazila a spadla mu do náručí . Od té doby jsme spolu . " Vyprávěla .
"Aha a co svatba jako nebude ? " Ptala s smála se Míša .
"Ha Míšo . Dobrá otázka . Víš já nevím . Přijde mi že Thomas má moc práce a neměl by na mě tolik času ale já si na to už zvykla . Ale upozorním tě Michael nemá moc volného času . "
"No taky sem na to už myslela a bojím se toho jak to bude . Já ho ale miluji . Pořád si pamatuji jak jsme do něj byly obě dvě hotoví . Pamatuješ taky ? "
"Jestli si to pamatuji ? Děláš si srandu ? Ty naše výbuchy z něj . Na to se nedá zapomenout . Byly jsme snad největší faninky na celém světě . Doteď nemůžu zapomenout a musím se u toho smát . " Smáli se obě a vyprávěli si příběhy z doby kdy byly menší .
"Michaeli dojedli jste už ? " Zvedla se Pavla od stolu a šla sklidit nádobí .
"Ale jistě . Míšo půjdeme nahoru do pokoje ? " Zvedl se i Michael a odcházel pro Míšu .
"Tak dobrou noc a zítra zase si zase promluvíme . " Řekla Míša a odcházela s Michaelem do pokoje .
"Thomasi lásko taky půjdeme spát ? Jenom uklidím nádobí . "
"Já ti pomůžu . " Byl Thomas hned jiný a šel Pavli pomoc s nádobím .
***
"Míšo tak tohle je moje ložnice . " Ukázal Michael pokoj . Byl krásný a veliký , celí voněl po Michaelovi , postel byla veliká a celí pokoj byl bohatě vyzdoben .
"Michaeli to je krása . " Otočila se Míša a dala mu pusu . V tom ji Michael vzal do náručí a nesl do postele , celou cestu ji přitom líbal .
"Míšo si prostě dokonalá . Miluji tě a … " Nenechala ho domluvit přitáhla si ho k sobě a líbali se po celém těle . Míša pomalu Michaelovi rozepínala košili a Michael ji pomalu sundal triko a kalhoty . Začali se milovat . Poté ji Michael znovu políbil a řekl jen : " Já tě moc miluji . " Lehl si vedle ní stiskl ji kolem pasu a zavřel jeho krásné černé oči .
Byla asi půlnoc a Míša se probudila že nemůže spát . Sedla si na pohovku co byla vedle postele a dívala se na Michaela jak spí a přitom přemýšlela : "Michaeli vypadáš jako krásný anděl . " Měla v hlavě pořád tohle . Michael spal , jeho černé vlasy mu lemovali obličej a jeho krásné tělo které ji tak přitahovalo bylo do půl těla jen přikryto lehkou dekou , strašně chtěla jít k němu a líbat ho ale on tak krásně spal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuuzcaa zuuzcaa | 6. února 2010 v 22:21 | Reagovat

ať ho políbíí .. to ho nevzbudí :) ..a když jo tak to bude krásný probuzení :)

2 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 6. února 2010 v 23:42 | Reagovat

no já se jí divím já být tak blízko tak ych neodolala a líbala bych jak o život,ale koukat se jak po milování spinká brouček to taky musí být nááádhera óóóóh!!!!!!!!!

3 Laneey Laneey | Web | 6. února 2010 v 23:59 | Reagovat

jeežišimarjaa..tohle mi nědělej popisovat jak chrní po milování...asi neusnu...a to už sem tu málem chrněla na stole :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama