Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

2.Díl-Osobní setkání

6. února 2010 v 20:02 | MJ |  Leť taky - povídka
Je tu další díl povídky .
"Ale to nemusíte pane . " řekla Lucie . "Ale já chci Lucie . " "Michaeli pojď už sakra , všichni na nás čekají . " Začal Thomas řvát po Michaelovi . Michael se zvedl a ještě se podíval na Míšu a potom na Thomase jako by ho chtěl zabít a vystoupil z auta.->Během vystoupení Michael nemyslel na nits jiného než na tu dívku . Míša se v nemocnici mezi tím probrala z šoku a vůbec nevěřila co ji Lucie říkala . " Ty si vážně nits nepamatuješ Míšo ?? No doktor říkal že si byla v šoku ale tohle . Jo a Michael říkal že se sem po koncertu staví ! "
"To si děláš srandu ? " Začala Míša po pokoji křičet radostí . " No nevím jestli opravdu přijde ale teď bys měla spát Míšo , moc tě to unavilo určitě. " Řekla Lucie Míši a odešla .
Asi za hodinu přijelo před nemocnici auto a z něj vystoupil Michael . Nikdo o něm nevěděl . Jakmile vešel dovnitř začal se ptát po Michaele kterou sem dovez . A potom vyděl Lucii jak sedí na židli a čte si .
"Dobrý večer . " Pozdravil ji Michael zdvořile . " A pane Jacksone dobrý večer . Jaké bylo udělovaní cen ? Moc mě mrzí že jsem tam nebyla s Míšou . " " Udělovaní je pořád stejné . Spíše jak je na tom Michaela ?? " Zeptal se ustrašeně .
"Ach Michaeli snad si jse nezamiloval do ní ?! " Běhalo mu hlavou nevnímal co Lucie říkala . "No je na tom celkem dobře ale teď spí a pak by ji měli pustit je celkem v pořádku a ještě k tomu zítra odlétá do USA . Bude tam shánět práci a ubytovaní má už sehnané . " Michael se podíval a usmál se . "Mohl bych ji vidět ? " "Ale jistě pane Jacksone . " "Jo a ještě bych se chtěl zeptat myslíte že by semnou do té Ameriky letěla ? No víte poletím do LA už zítra a mám tu soukromé letadlo . "
"To se jí budete muset zeptat sám . " Odpověděla Lucie a usmála se .
Míša se mezi tím už vzbudila když se za dveřmi ozvalo "můžu dál ? " "Ano" .
Míša nevěřila svým očím ! Před ní stál samotný krásný Michael ! Vlasy měl v culíku a pár pramínku mu zdobilo obličej , oči měl orámované černou tužkou a krásně se na ni usmál . "Ahoj , já jsme Michael a moc rád tě poznávám . "
"Jo já taky , jsme Michaela ale radši jen Míša . Proč jste přišel pane Jacksone ? "
"Kvůli tobě , pokud ti můžu teda tykat . " usmál se krásně na ni .
"Ale jistě že můžete . " Podívala se na něho a řekla si v duchu : Je tak úžasný a tak živí .
"Lucie mi pověděla že zítra odlétáš do LA nechtěla bys letět semnou ? " Zeptal se tam rázně jí .
"O pane no já nevím . " V tu chvíli se v jeho očích objevil smutek a zklamání .
"No jo dobrá asi tě chápu nebudu více rušit . Seš bezvadná dívka Michaelo já , já , já no asi jsme se do tebe zamiloval . Tohle se mi vůbec často nestává že by mi nějaká dívka co mi spadla pod kola takhle zamotala hlavu . Vím že se ještě moc neznáme ale i tak nerozmyslíš si to ? "
....
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuuzcaa zuuzcaa | 6. února 2010 v 20:37 | Reagovat

:-O snad s nim poletí :)

2 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 6. února 2010 v 23:21 | Reagovat

No to je hustý,druhý díl a už ji vyznal lásku ten se teda nezdá kluk jeden krásnej!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama