Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

18.Díl -Válka

16. února 2010 v 17:17 | MJJforever |  Leť taky - povídka
Tak ten díl je takovej jen spojovací ale ten další bude dost dobrý :D Hádku Míši a Josepha si nenechte ujít


Michael vyšel z koupelny a na měl krásnou bílou košili přes černé kalhoty , oči měl krásně obtažené černou tužkou a pár pramínků vlasů mu padali přes oči a zbytek měl v culíku . " Michaeli to nemyslíš vážně . " Podívala se na něho Míša a prohlédla si ho . " Vypadáš tak krásně že se mi domů vážně nechce. " " Ale tak zlatíčko ty vypadáš krásně a pojď už na tu snídani . " Usedli ke stolu dole v restauraci a jak pojedli vzal ji Michael za ruku a odešli k autu . Po včerejším večeru bylo všude plno fotografů a fanoušků . Nasedli do auta a Michael jim ještě párkrát zamával .
Ihned odletěli aby neměli zpoždění . Míša byla celkem smutná on totiž celou dobu jen pracoval a tak musela být sama . I celou cestu autem Michael pracoval a telefonoval. Když přijeli před brány ranče Michael ani nevystoupil " Promiň miláčku ale musím na dnešek odjet a vrátím se až zítra tak na mě nečekej . " V očích měl ale ustaraný výraz . Chtěla se ho zeptat co se děje . Nestihla to . Přiletěl Thomas . " Super že si doma . Ty si lítáš někde … a já tu mám dělat co ? S Pavlou je to na rozpadnutí . " " Tak už dost Thomasi za to si můžeš sám a musíme jet zapomněl si ? " " Ne jasný už jdu . " " Tak ahoj zlato vrátím se zítra. " Políbil ji na tvář .
Míša se rozběhla do domu byla na Thomase zase moc naštvaná . Hledala Pavlu ale v pokoji nebyla . "Kuchyň ! " Vběhlo jí do hlavy a utíkala - doslova utíkala - do kuchyně . " Ahoj . Hledala jsem tě . " Objala ji . " Ahoj Míšo tak jaké to bylo ? No proč se ptám když máme noviny že . Dělám nám večeři když budeme doma sami . Pak bychom mohli něco podniknout co ty na to ? " Smála se a vzala Míšu za ruku aby si prohlídla ten prstýnek a tím narážela do těch novin co leželi na stole s titulkem JACKSON ! BUDE SVATBA .
" Vidím bylo mi jasné že noviny nedají pokoj . " Smála se Míša taky . " Ráda konečně si trochu odpočinem . " Povídali si a Míša ji pomohla s vařením . Jak se najedli šli umýt nádobí . " A tak na to sem se těšila . " Řekla Pavla " Přece na bitku pěnou ne ? " Odpověděla jí znovu když ji Míša nechápala . " To nemyslíš vážně nejsme malí děti . " Smála se ale v tom vběhla k umyvadlu a cákla pěnou po Pavle . " To bylo zákeřný " Oplatila jí to hned . Smáli se u toho vážně jako malí . Aby toho nebylo málo začali se šermovat vařečkami a vším možným co bylo zrovna po ruce . Míša už nemohla lehla na zem a děsně se smála . " Aaa je to mokrý . " Zasmála se ještě víc když lehla na podlahu ze které by mohl být bazén . " Teď by mě zajímalo kdo to uklidí . " Řekla k tomu Pavla . Dlouho jí trvalo než to řekla . Smíchem se málem u toho dusila .
"Přeci mi dvě ne ? " Dodala se smíchem Míša a Pavla ji pomohla stát ze země .
" Tak to je dobrý nápad . Tam sou utěrky ty vytři zem a já dám do pořádku tu spoušť na hoře. Ale radši si vyzuji boty už tak v nich mám povodeň . " Míša souhlasila a Pavla ji nasměrovala ke spíži s utěrkami .
Jak to měli hotoví odešli do obýváku . Veliká místnost s krbem který vyhřál celí pokoj . Sedli na velkou pohovku každá do jednoho rohu a dívali se na sebe .
" Chci se zeptat co se děje ? Thomas byl strašně naštvaný . " Došla Míša k tomu tématu .
" Jo to byl . No víš nechtěla jsme ti to říkat ale byl tu Mikův otec a mluvili .. no .. prostě .. o tobě no . "
"Cože o mě mluvili a co jako říkala ? " Vyděsila se děsně
" No Joseph tě nemá rád , nelíbíš se mu myslí že jsi jenom holka co chce peníze . " Koukala se smutně do země .
" Tak kvůli tomu volal Mikovi abychom zítra přišli . On uvidí . " Pavla hned věděla co tím myslí . Míša měla vždy kuráž a svůj názor dokázala dost ostře říct .
"Jen neblázni . Vím čeho jsi schopná ale promysli si to . Mik tě miluje a to vím neboj . " Řekla jí ještě Pavla a změnila rychle téma aby mluvili o něčem jiným . " Dobrá když mě znáš tak tě můžu ujistit že to zítra nedopadne dobře . "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) si tu ?? Jo ? Tak mi klikni

Ano :-))) 100% (93)

Komentáře

1 Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane | E-mail | Web | 16. února 2010 v 17:39 | Reagovat

Mám se docela dobře co ty?

2 Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane | E-mail | Web | 16. února 2010 v 19:05 | Reagovat

akorát jsem nemocný=(.......jo a jinak krásný dess

3 Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane Roman-Jackson Tvé SB co Tvým SB navždy zůstane | E-mail | Web | 16. února 2010 v 19:13 | Reagovat

můžu ti poradit třeba s barvou stránky písmo atd. jestli chceš=)

4 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 16. února 2010 v 20:44 | Reagovat

No to jsem zvědavá jak tozítra dopadne,ale Michael se určitě nedá a Míša taky ne!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama