Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

16.Díl - Prosím ....

9. února 2010 v 21:05 | Mjjforever |  Leť taky - povídka
teď ten konec bude hodně napinaví . Mužete jen hadat co chce říct


" Michaeli je úžasné jak při sobě taková rodina stojí . Moc děkuji za podporu . Dobrá půjdu tam s tebou ale na vlastní nebezpečí to je ! " Nahnul se Michael přes stůl a podal ji ruku nemusel už říkat něco jiného všechno co chtěl říct řekl a pohled na ni mu stačil . Po jídle se oba zvedli a Michael řekl Míši ať jde ještě sním . Bylo tu něco o čem Míša nevěděla . Ty krásné šaty a jeho sako nebylo na večeři ale na co to sama nevěděla . Za ruku ji vedl k limuzíně která už byla před hotelem nachystaná .
" Michaeli co to má znamenat ? " Podívala se na něho když otvíral dveře do limuzíny ( on sám ! )
" Uvidíš teď si nasedni ať nepřijedeme pozdě to by nedopadlo dobře . " Zavřel dveře a v autě ji objal . Dívali se do očí a po chvíli ji dal Michael pusu , krásnou a dlouhou jako by něco chystal .
Míša vůbec nevěděla co se děje ale mu věřila . Přijeli do města k nějakému velikému divadlu nebo co to bylo .
" Vítejte pane Jacksone jsme rádi že jste nakonec dorazil . " Pověděl muž v černém který stál u vchodu a pouštěl lidi . Předběhli celou řadu . No samozřejmě že ho nenechají čekat .
" Michaeli už mi konečně řekneš co to má byt ? " Koukala se na něj když vešli do sálu kde bylo plno lidí a veliké podium .
" Vysvětlím ti to . Pozvali mě abych vystoupil se dvěma písničkami je to charitativní akce . A chci aby si byla na podium také při obou . Jo vidíš co mám na sobě takže při Smooth Criminal a ještě Heal the World . "
" Michaeli to nemyslím vážně ? " Já a vystupovat s tebou ? " " No . Dobrá vím že u té první bys asi nevěděla co máš dělat . Tanečníky tu mám a při té druhé chci aby si mi byla po boku a zbytek už víš znáš tu píseň určitě . " Usmál se a čekal na odpověď . Doufal že mu nedá košem a půjde . Měl pro ní totiž překvapení .
" Znám je to jedna z mích nejoblíbenějších písní . Dobrá ať je po tvém ale už mi takové šoky nedělej prosím . A můžu ti dat za to pusu ? " Zeptala se nevěděla co může dělat když stáli vedle svých míst a všichni je sledovali byl to pro ně určitě zážitek .
" Ale jistě že můžeš já budu jen moc rád když mi ji dáš . " Dořekl a ona ho políbila . Fotografům to samozřejmě neuniklo a všechno fotili . Míši to bylo v tu chvíli jedno ten polibek si vychutnala a on její rty taky měli příchuť jahod což bylo příjemné .
" Dobrý večer . Prosím posaďte se všichni na svá místa . Chci vás přivítat na charitativní akci na které vystoupí největší hvězdy popu . " Začala moderátorka která to vše uváděla . "Chtěli bychom začít pár slovy které si připravil …. " Celé to vystoupení bylo pěkné . Střídali si tam různé hvězdy a řekli pár slov a zpívali písničky . " Teď na samotný večer bych chtěla přivítat speciálního hosta který se dneska mezi nás také dostavil . Pane Jacksone můžete prosím přijít sem ? " Vyzvala ho a Michael vstal ze sedala , seděli v první řadě , otočil se a uklonil se a poslal polibek jako vždy . Všichni začali strašně tleskat když vstal . Pro Míšu to bylo zase něco nového , objela na dva dny do Mexika a už zažívá tohle . Michael vyšel na podium a všechny pozdravil zvednutím ruky . " Dobrý večer chtěl bych poděkovat že tu můžu být a že je tu semnou dívka která je pro mě velmi důležitá . Zazpívám zde dvě písně a chci jen říct dvě věci : Važte si naší země je pro nás důležitá a pak jen I LOVE YOU . " Řekl jako vždy a to se už v celém sále zhasli světla pak se pomalu rozsvítilo . Michael stál uprostřed podia s mikrofonem a tanečníky . Začali hrát Smooth Criminal . Michael tančil a zpíval úžasně . Po té písni odhodil do publika klobouk a sako . Když začali hrát další píseň tanečníci zmizely a Michael odešel pro Míšu která se nemohla vynadívat jak to bylo krásné a okouzlující . Zpíval s sní ruku v ruce chodili po podiu . Jak přišli děti Michael přestal zpívat tony se také ztišili a najedou byl v celém sále veliký klid a v tom Michael vzal mikrofon a řekl do něj : " Míšo já tě miluji prosím ………. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 9. února 2010 v 21:17 | Reagovat

určitě ji chce požádat o ruku!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama