Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

15.Díl -Snílek

9. února 2010 v 21:04 | Mjjforever |  Leť taky - povídka
Tak jo další dílek máme zde a možná i další bude dneska :-)


"Michaeli jdu se upravit a obléct ale mám otázku na takové večeře nejsem zvyklá . " Dívala se mu do černých očí které byly tak tmavé najednou že vypadali až strašidelně ale i tak byly krásné .
" Ale copak bys potřebovala vědět . "
" CO si mám vzít na sebe Michaeli ? " Začal se děsně smát tohle vážně nečekal .
" Jé promiň že se směji ale na tohle se mě nikdo ještě nezeptal . Sebou sem ti nechal vzít různé šaty z domu tak si některé vezmi tobě sluší vážně všechno . " Přestal se smát když ji to říkal aby si nepřišla blbě .
V koupelně Míša strávila asi pul hodiny , když vyšla ven Michael s někým telefonoval . Stoupla si za postel a čekala až se otočí . Slyšela ten rozhovor jen kousek nechtěla poslouchat ale slyšela jen pár slov od Mika , jak zavěsil podíval se na hodinky a otočil se že se pude podívat kde je Míša tak dlouho . Vstal a otočil se . Zůstal stát na místě . Míša měla krásné červené společenské šaty na sobě . Byla krátké po kolena a hnědé vlasy rozpuštěné . Skoro by ji nepoznal .
" Miláčku já myslel že jdeme na večeři a ono to vypadá že půjdeme někam jinam . "
" A kam by jsme jako šli ? "
" No to já nevím ale třeba bych si tě nechal tady a celou noc bych se od tebe nehnul . " Začal říkat . Míša k němu radši přišla dala mu prst na rty a něžně ho políbila .
" Ty snílku můj . Tak pojď moc ti to také sluší , ať nepřijdeme pozdě . " Michael měl na sobě bíle sako a bílý klobouk s modrou páskou jako ve Smooth Criminal .
" Sluší jen díky tomu že jsi vedle mě ty . Toho jsi si ještě nevšimla ? " Usmál se a ona taky a šli dolů na večeři .
" Dobrý den pane Jacksone a slečno máme pro vás stůl vzadu v soukromý . " Povídal mladík co donesl i jejich kufry do pokoje .
" Děkujeme a prosím mohli by nám donést jídlo . " Řekl Michael tomu mladíkovi když Míši zasunul židli ke stolu . Na stole byly i svíčky a růže .
" Ta je pro tebe lásko . " řekl l ji Michael když vyděl že se na ni divá .
Děkuji moc to je od tebe krásné . " Ještě se takhle nikdy necítila . Od té doby co je s Michael se cítí divně , poznává jen nové prostředí kam si myslela že se nikdy nedostane a teď z ničeho nit s tam je a sedí naproti muži svých snů už od doby kdy byla malá .
" Míšo ? No v tom pokoji volal mi otec . Bratři se u něj o víkendu všichni sejdou a prosil ať přijdu také . Ale je v tom háček . " " Jaký je v tom háček Michaeli ? "
" Že bys musela jít semnou .Sám tam nechci jít a otec řekl ať tě dovedu ukázat a přestavit a bratři určitě zase něco na mě nachystají .Na každém rodinném setkáni všichni skončíme v bazéně v oblečení nebo něco podobného oni vždy něco vymyslí."

"Michaeli . Já abych s tebou šla za tvou rodinou ? Myslíš že je to dobrý nápad ? Oni neví kdo jsem a mám strach že by mě nevzali a mysleli si že jsem jen fanoušek a chci jen peníze a slávu . Já bych to asi nezvládla Michaeli . Bojím se nejvíce tvého otce ! " Šlo vidět že strach vážně má ! Měla ho v očích a Michael to vždycky poznal . Na ní všechno .
"Neboj oni si nit s nedovolí a otec už vůbec ne ! Je sice hlava rodiny ale ví že kdyby něco udělal tak to nedopadne dobře a to si nemůže dovolit . Já bych tě samozřejmě bránil a bratři by se postavili za mě , držíme vždycky takhle pohromadě a máma by pak byla děsně smutná kdybychom se pohádali a táta to ví . Kdyby něco chtěl říct tak mimo rodinu , mimo matku . " Řekl
Míša se hodně divila . Věděla že svými bratry dobře vychází ale takhle vážně ho ještě mluvit neviděla .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama