Chceš animaci? ZDE

Chceš jmenovku? ZDE


Registrujte se na těchto stránkách na Thriller Dance 2010
Každý den mužete kliknout 20x.. Rok 1991 , 1992 ,1995 a 1996 .. Tak hlasujte pro Mika :-)

14.Díl - Pláž

9. února 2010 v 17:00 | Mjj forever |  Leť taky - povídka
Další díl by mohl byt ještě dneska :-)" Jo dobrý nápad ale co fanoušci před hotelem ? " Měla obavy a dost velké .
" Já mám o vše postarané . Mi půjdeme zahradou a dva lidi místo nás nastoupí do limuzíny a fanoušci odejdou . Kousek odtud je pláž kam nikdo nechodí . Už jsme tam chodíval když jsme jezdil do Mexika takže tam půjdeme ano ? "
" Tak to je dobrý nápad Michaeli . " Usmála se a vstala z postele aby se šla upravit .
" Vezmi si plavky křičel ještě Michael za ní . " Lehl si na postel a přemýšlel ale usnul . Míša vyšla z koupelny a viděla Michaela jak spí . Nedalo jí to a zlostně se podívala a vrátila se koupelny a donesla s nějaké nádobce ledovou vodu . Michael tím polila a děsně se u toho smála .
" ÁÁÁÁ " zakřičel Michael a smál se a strhnul ji na postel a celou ji zamokřil "To si neměla dělat . Šak počkej ty taky uvidíš. " Vyhrožoval jí smíchem .
Vyšli si zadem směr na pláž . Cesta hotelovou zahradou byla lemovaná květinami a křovím různých tvarů . Došli na pláž o které Mik mluvil .Nikdo tam nebyl a tak se chtěl pomstít za to probuzení .
" Miku co to děláš ? " Zeptala se Míša a on ji chytl do rukou a nesl do vody .
" To máš za to . A nemusíš mi ani děkovat . " Zasmál se a hodil ji přímo do vody .
" Ano to bylo moc vtipné pane ale že byste šel jako třeba taky ? " Ta pláž měla spíše ranní slunce a odpoledne tam byl stín což Michaelovi kvůli kůži vyhovovalo .
" Mě se moc nechce . " Díval se na ni z břehu když ona ležela na kraji a vlny ji omývali .
" Ale tak dobrá půjdu . " Spolu dováděli ve vodě . Cítil se najednou jinak . Tohle ještě tak neprožíval se žádnou holkou . Všude vždycky někdo byl kdo je sledoval a teď najednou nikdo nikde . Bylo to pro něho zvláštní . Přál si aby to tak už zůstalo a byl normální ale to nešlo . Je přece ta hvězda a lide mu říkají Král popu .
" Děje se něco lásko ? " Zeptala se Míša když viděla že si Michael lehl na kraj a voda ho jen míhala .
" Ne ale je to krásné takhle ležet a vědět že nemáš za zády fotografa a tak . " Lehla si vedle něj a řekla mu že je to super aspoň jednou tohle sním zažít a ví že sním to tak lehko nepůjde . To byly její obavy pouze .
" Začíná se stmívat objednal sem nám stůl v restauraci v hotelu . " Usmál se na ní . Byl rád za takoví den moc si ho užil a zpomínky si všechny zachoval .
" To je super už mi z těch blbin vyhládlo . " Políbila ho ještě jednou a zvedla se ale Michael ne . Ležel tak pořád dál .
" No tak zvedneš se už? " Zeptala se když ho chvíli pozorovalo . To bylo krásné . Z každou vlnou se pohnuli jeho vlasy a černé oči se dívala směrem nahoru a viděla že o něčem přemýšlí .
" Ano , zrovna mě napadl text písničky . " Řekl a pousmál se . " Sou to krásné slova ty nezapomenu tak a teď už půjdeme . Jsme na dovolené slíbil jsem že nebudu pracoval . " Šel k ní a dal ji ruce kolem pasu .
"Takže bylo to úžasný Michaeli . Miluji tě ! " Prohlásila jako by to říkala naposledy a políbil ji on .
" Přece já vím . Já tebe taky ! " Vzal ji za ruku a odcházeli k hotelu .
***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama